Giriş Kayıt

Oturum açın

Username
Şifreniz *
Beni Hatırlayın

Üye olun

(*) ile işaretli alanlar zorunludur.
Name
Username
Şifreniz *
Şifrenizi onaylayın *
E-postanız *
E-postanızı onaylayın *

Firmamız metal işleme sektöründe 40 yıllık tecrübesi ile faaliyet göstermektedir.

Firmamız vermiş olduğunuz siparişleri daha ilk günden titizlikle ele alır geniş stokları ve geniş ürün yelpazesi ile kaliteye ve dürüst ticarete verdiği önem bakımından diğer benzer firmalar arasında ayrıcalıklı olarak örnek teşkil edebilecek konumdadır.

Müşteri memnuniyeti, taleplere anında cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kalite odaklılık, güncellik prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik, değişime ve öğrenmeye açık yapımızla hedef standartlarımıza hızla yaklaşıyoruz.

Firmamız bir aile şirketidir. Yaptığı işlerde müşteri memnuniyetine önem veren, verdiği sözü tutan, müşterileri referansla gelen, müşterilerle bir defa değil bir ömür boyu çalışma prensibini benimseyen bir firmadır. Amacımız müşteriye çeşitliliği ve kaliteyi göstermek ve kaliteden ödün vermemektir. Müşterilerimizin memnuniyeti bizi güçlendirmekte ve ismimizi kalıcı yapmaktadır.

Firma olarak, kaliteli ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyata sunmayı hedefliyoruz.

DELTA SAÇ PARÇA METAL VE ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLER SAN. TİC. LTD. ŞTİ.